På www.arendalsuka.no bruker vi informasjonskapsler (cookies). Når du bruker vår nettside godkjenner du dette.
 

Kontakt oss

 
Generelle henvendelser: post@arendalsuka.no
Pressehenvendelser: presse@arendalsuka.no
Vertskapstelefon: 482 81 393 ( i vertskapskontorets åpningstider under Arendalsuka)

Rådet

Leder av rådet, ordfører i Arendal kommune
Robert C. Nordli

Programkomitéen

Øystein Djupedal – leder
oystein.djupedal@arendalsuka.no
Helene Fladmark
helene.fladmark@arendalsuka.no

Arbeidsgruppe

Koordinator
Tone Skindlo Taraldsen
tone.skindlo.taraldsen@arendalsuka.no

Produsent hovedprogram
Dag Tynes

Stand, teltscene og byarealer
Frank Kvarstein
frank.kvarstein@arendalsuka.no

Nettsider og påmelding
Helle Ruhaven
helle.ruhaven@arendalsuka.no

Avtaler og sikkerhet
Hans Birger Nilsen
hans.birger.nilsen@arendalsuka.no

Har du andre spørsmål, send en mail til post@arendalsuka.no så kommer vi tilbake til deg så raskt som mulig.

Kontaktperson Arendalsuka Ung

Maria Moksness
maria.moksness@arendalsuka.no