På www.arendalsuka.no bruker vi informasjonskapsler (cookies). Når du bruker vår nettside godkjenner du dette.
 

Kontakt oss

Generelle henvendelser

post@arendalsuka.no

Pressehenvendelser

presse@arendalsuka.no

Prosjektledergruppe

Tone Skindlo Taraldsen
tone.skindlo.taraldsen@arendalsuka.no

Anne Cathrine Haugland
anne.cathrine.haugland@arendalsuka.no

Helle Ruhaven
helle.ruhaven@arendalsuka.no

Kontaktpersoner prosjektgruppe

Produsent hovedprogram, Arendalsukas scener, trafikkregulering
Dag Tynes

Stands og byarealer
Frank Kvarstein
frank.kvarstein@arendalsuka.no

Kommunikasjon, nettside og påmelding
Helle Ruhaven
helle.ruhaven@arendalsuka.no

Arendalsuka Ung
Maria Moksness
maria.moksness@arendalsuka.no

Avtaler og sikkerhet
Hans Birger Nilsen
hans.birger.nilsen@arendalsuka.no

Sponsorer
Gunn Alice Andersen
gunn.alice.andersen@arendalsuka.no

Har du andre spørsmål, send en mail til post@arendalsuka.no så kommer vi tilbake til deg så raskt som mulig.

Rådet

Leder av rådet, ordfører i Arendal kommune
Robert C. Nordli

Hovedprogramkomitéen

Harald Stanghelle - leder
harald.stanghelle@arendalsuka.no

Helene Fladmark
helene.fladmark@arendalsuka.no

Bård Vegar Solhjell
bard.vegar.solhjell@arendalsuka.no

Stina Torjesen
stina.torjesen@arendalsuka.no

Daglig leder

Harald Danielsen
post@arendalsuka.no

Postadresse

Arendalsuka v/kontaktperson eller område
Arendal kommune
Postboks 123
4891 Grimstad

Fakturaadresse

Arendal kommune v/Arendalsuka
Fakturamottak
Postboks 503
4898 Grimstad

Spørsmål om behandling av personopplysninger

Du finner kontaktopplysninger på siden om vår behandling av personopplysninger.